BİZ KİMİZ?

1986'dan beri promosyon sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kuruluşundan bu yana promosyon duvar saati üretmekte ve bunun yanında, günümüze kadar promosyon ajanda, anahtarlık ve kalem setleri gibi bir çok promosyon üründe siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamaktadır. Yaz dönemlerinde de şapka ve tişört ağırlıklı olmak üzere 4 mevsim promosyon alanında hizmet veren bir firmayız.

Promosyon ürünlerimizde Dijital baskı, Tekstil baskı, lazer baskı, tampon baskı, transfer baskı veya serigraf baskı tekniklerinden isteğinize özgü düzenlemeler yaparak, sizlere en kaliteli şekilde ve en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Şirketimizde ürünlerimizin görsellerinin bulunduğu showroom bölümümüzden satın alacağınız ürünler hakkında görsel bir keşif gerçekleştirebilirsiniz.

Üstlendiğimiz projelerde sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Size ve şirketinize en üst seviyede hizmet verebilmek için ürün tasarımından teslimine kadar geçen sürede sizinle fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Gıda çarşısı, Yenişehir/İzmir‘de bulunan firmamızın tüm çalışma alanları, aynı site içerisinde, 3.000m2 alanda hizmet vermekteyiz. Grafik tasarım bölümü, Otomatik serigrafi, Tekstil baskı, Tampon ve Sıcak Baskı atölyemiz, Saat imalatı ve Montaj atölyemiz gibi bir çok birimimiz kompleks çalışmakta, bu sayede işlerinizi mümkün olan en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Promiks Promosyon

1201/1 Sk. No:14/N Gıda Çarşısı
İzmir

+90 (232) 433 05 05
+90 (232) 433 13 13
 
PROMOTÜRK Derneği Üyesidir
Promotürk Derneği

Yazılım & Uygulama